Manažer stavebních zakázek

Stabilní firma působící ve stavebnictví  - dodávky prosklených s provětrávaných fasád, hliníkových oken, dveří, střešních světlíků a opláštění staveb přijme do stálého pracovního poměru manažera stavebních zakázek.

Co vás čeká:

Vaším úkolem bude organizace stavebně montážních prací v oboru lehkých obvodových plášťů na stavbách po ČR, SR příp. i okolních státech EU. Budete zodpovědný za svěřené zakázky z hlediska dodržení kvality, nasmlouvané ceny a termínu plnění.

Místo výkonu práce může být i Praha, oblast Středočeského, Západočeského, Jihočeského nebo Severočeského kraje.

Požadujeme:
-VŠ či SŠ vzdělání stavebního směru

-praxe ve stavebnictví minimálně 3 roky

-řidičský průkaz skupiny B
-samostatné rozhodování
-flexibilitu
-spolehlivost
- výhodou je znalost oboru lehkých obvodových plášťů – montáže oken, prosklených, provětrávaných a jiných moderních fasád

- výhodou je znalost anglického / německého jazyka

Nabízíme:
-zázemí ve stabilní a perspektivní společnosti

-možnost práce na velmi zajímavých novostavbách a vlastní seberealizace v uvedeném oboru
-motivující platové ohodnocení 24 – 36.000 Kč, 13. plat  v závislosti na výsledcích firmy

-mimořádné odměny za skvělé výsledky

-u zahraničních staveb výhody spojené s prací v EU (plat, diety)
-možnost profesního růstu
-práci v mladém kolektivu
-firemní výhody
-možnost podílet se na realizaci prestižních zakázek

-stravenky

-auto i pro soukromé účely

-mobilní telefon

-notebook

-flexibilní začátek a konec pracovní doby

Typ pracovního poměru: práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: na dobu neurčitou

Máte zájem o tuto pozici? Napište nám!

Formulář bude odeslán na adresu: sekretariat@koma-facade.cz
Soubory musí být menší než 5 MB.
Povolené typy souborů: jpg pdf doc docx.

CERTIFIKACE

ČSN EN ISO 14001:2005

Společnost KOMA FACADE je držitelem certifikátů ČSN EN ISO 9001:2009 a ČSN EN ISO 14001:2005 a více...

ČSN EN ISO 9001:2009

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down