STAVBYVEDOUCÍ

Stabilní firma působící ve stavebnictví - dodávky prosklených s provětrávaných fasád, hliníkových oken, dveří, střešních světlíků a opláštění staveb přijme do stálého pracovního poměru stavbyvedoucího.

Co vás čeká:

Vaším úkolem bude organizace stavebně montážních prací v oboru lehkých obvodových plášťů na stavbách po ČR, SR případně i okolních státech EU. Budete zodpovědný za svěřené zakázky z hlediska dodržení kvality, nasmlouvané ceny a termínu plnění.
Místo výkonu práce může být i Praha, oblast Středočeského, Západočeského, Jihočeského nebo Severočeského kraje.

Požadujeme:

- VŠ či SŠ vzdělání stavebního směru
- Praxe ve stavebnictví minimálně 3 roky
- Řidičský průkaz skupiny B
- Samostatné rozhodování
- Flexibilitu
- Spolehlivost
- Výhodou je znalost oboru lehkých obvodových plášťů – montáže oken, prosklených, provětrávaných a jiných moderních fasád
- Výhodou je znalost anglického / německého jazyka

Nabízíme:

- Zázemí ve stabilní a perspektivní společnosti
- Možnost práce na velmi zajímavých novostavbách a vlastní seberealizace v uvedeném oboru
- Motivující platové ohodnocení 24.000 – 36.000 Kč, 13. plat v závislosti na výsledcích firmy
- Mimořádné odměny za skvělé výsledky
- U zahraničních staveb výhody spojené s prací v EU (plat, diety)
- Možnost profesního růstu
- Práci v mladém kolektivu
- Firemní benefity
- Možnost podílet se na realizaci prestižních zakázek
- Auto i pro soukromé účely
- Mobilní telefon, notebook
- Flexibilní začátek a konec pracovní doby

Pracoviště: Železná 4, 61900, Brno - Horní Heršpice
Typ pracovního poměru: Práce na hlavní pracovní poměr na plný úvazek

Pokud vás pracovní pozice zaujala, pošlete svůj životopis na adresu sekretariat@koma-facade.cz

Máte zájem o tuto pozici? Napište nám!

Formulář bude odeslán na adresu: sekretariat@koma-facade.cz
Soubory musí být menší než 5 MB.
Povolené typy souborů: jpg pdf doc docx.

CERTIFIKACE

ČSN EN ISO 14001:2005

Společnost KOMA FACADE je držitelem certifikátů ČSN EN ISO 9001:2009 a ČSN EN ISO 14001:2005 a více...

ČSN EN ISO 9001:2009

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down