Zámečníci

Stabilní firma působící ve stavebnictví - dodávky prosklených a provětrávaných fasák, hliníkových oken, dveří, střešních světlíků a opláštění staveb, přijme do stálého pracovního poměru vyučené i nevyučené zámečníky.

Co Vás čeká:

Vaším úkolem bude výroba hliníkových oken a dvěří.

Požadujeme:

-vyučení v oboru zámečník, nevyučené zaškolíme

- flexibilitu

- spolehlivost

Nabízíme:

- zázemí ve stabilní a perspektivní společnosti

-motivující platové ohodnocení

-mimořádné odměny za skvělé výsledky

- práci v mladém kolektivu

- možnost podílet se na ralizaci prestižních zakázek

- stravenky

Místo pracoviště: Brno, Košinova 19

Typ pracovního poměru: práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru: na dobu určitou

Kontakt: Hana Dobiášová, sekretariat@koma-facade.cz, 724 145 845

              Václav Stehno, stehno@koma-facade.cz, 601 086 566

Máte zájem o tuto pozici? Napište nám!

Formulář bude odeslán na adresu: personalistika@koma-modular.cz
Soubory musí být menší než 5 MB.
Povolené typy souborů: jpg pdf doc docx.

CERTIFIKACE

ČSN EN ISO 14001:2005

Společnost KOMA FACADE je držitelem certifikátů ČSN EN ISO 9001:2009 a ČSN EN ISO 14001:2005 a více...

ČSN EN ISO 9001:2009

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down